האגודה לקידוד המוצר בישראל (ממ"י), GS1 ישראל, פועלת לקידום הקשר בין ספקים ומשווקים בישראל לטובת ייעול שרשרת האספקה. קידום הקשר, נעשה על ידי הקניית שיטות עבודה מתקדמות וסטנדרטים להעברת מידע בין גופים תוך יצירת שפה אחידה ובינלאומית לעסקים. שיטות העבודה משלבות שימוש בטכנלוגיות ברקוד , RFID ,סחר אלקטרוני (EDI) ועוד.

נוהל הצטרפות לאגודה

מצ"ב טופס פנייה להקצאת מספר ספק, הינך מתבקש למלא את הפרטים הנחוצים ולהחתימו ע"י מורשי חתימה של החברה, כולל חותמת של החברה.

על מנת שנוכל לטפל בבקשתך אנא העבר אלינו את טופס ההצטרפות בצירוף התשלום. האגודה תקצה, על פי בקשתך את רישיון השימוש למספר הספק  ותעבירו אליך, תוך 3 ימי עסקים.עם קבלת מספרי הספק, עליך להקצות את המספרים הרצים לכל פריט ופריט כראות עיניך. יש ליזום פניה נפרדת עבור כל ישות משפטית עבורה מבקשים מתן מספרי ספק.

הינך מתבקש לצרף לטופס את הסכום בשקלים, על פי האמור בנספח התשלומים.

סימון הקוד על גבי אריזת המוצר ייעשה על פי ההנחיות הטכניות של האגודה.

באמצעות מספר הספק ניתן ליצור ברקודים המכילים 13 ספרות - הנהוגים בשיווק במגזר הקמעונאי וברקודים המכילים 14 ספרות הנהוגים בתחום הבריאות ובסימון יחידות לוגיסטיות.

מספרי הברקוד הינם מספרי הזהות של המוצר . אי לכך לא ניתן לסמן מוצרים לפי קבוצות מחיר או ללא אבחנה (ע"י מספרים שונים) בין טעמים / צבעים / ריחות שונים. יש לתת ברקוד שונה לכל טעם/ריח/מידה/צבע וכו'

ייצוא לארה"ב- בצפון אמריקה נהוגה שיטת קידוד GTIN-12 . קיימים עסקים בארה"ב הדורשים סימון באמצעות קידוד זה ( ברקוד אמריקאי בן 12 ספרות) .ניתן לקבל ברקוד זה באמצעות האגודה לקידוד המוצר. אם ברצונך לקבל ברקוד אמריקאי, אנא פנה אלינו לקבלת הטפסים המתאימים.

מוצר אשר יצא מהמגוון- לא ניתן לעשות שימוש חוזר במספר ברקוד של מוצר אשר יצא מהמגוון.

תנאי תשלום : צ'ק  / העברה בנקאית / מזומן.

משרדי האגודה לקידוד המוצר נמצאים ברחוב הרוקמים 26 חולון

משרדנו פועלים בימים א'-ה'בין השעות 8:00-16:00.
טלפון: 03-5198714, פקס: 03-5198795

דואר אלקטרוני : info@gs1il.org

טופס בקשת הצטרפות והקצאת מספר ספק   טופס בקשת הצטרפות והקצאת מספר ספק
חוברת מידע בסיסי על הברקוד הישראלי  חוברת מידע בסיסי על הברקוד הישראלי
תשלומים   תשלומים
הדפסשלח לחבר
דרונט בניית אתרים
Copyrights © Gs1 Israel, 2007. all rights reserved